Bijdrage Voortgangsbrief hondenbeleid
Leefomgeving
Voorzitter,
Hoewel de Partij voor de Dieren hier graag een volwaardig debat over zou willen voeren, is daar geen meerderheid voor. Daarom moeten we het doen met een tweeminutendebat.
Maar goed in 2 minuten kan je ook een hoop doen voor de honden.
Allereerst hoe worden de borden van de hondenlosloopgebieden geplaatst en gecontroleerd? Er komen nog steeds berichten bij ons binnen dat borden verkeerd zijn geplaatst.
Fijn dat op initiatief van de bewoners en de Partij voor de Dieren het hondenlosloopgebied langs het vinkenlaantje en lange houtwegpad eindelijk veiliger is gemaakt, maar we zijn er nog niet.
Hoe gaat deze wethouder een impuls geven om nog meer honden losloopgebieden veiliger te maken?
En hoe worden mensen met honden in de toekomst betrokken bij het beleid?
Deze wethouder heeft samen met de ambtenaren, de vele vrijwilligers en de dierenhulporganisaties in onze stad ervoor gezorgd dat we de prijs van diervriendelijkste gemeente hebben gewonnen. Maar er is nog meer te winnen. De vraag aan de wethouder welke acties hij gaat nemen om de volgende prijs in de wacht te slepen als meest hondvriendelijke stad van Nederland?
Wij staan voor:
Interessant voor jou
Bijdrage Initiatiefvoorstel Van klant naar burger
Lees verderBijdrage Themadebat Sport
Lees verder